СТО

Реставрація і технічне обслуговування робота КПП AS Tronic і блоку управління

Комп’ютерна діагностика вантажних автомобілів DAF

 •  перепрошивка
 • русифікація DAF
  Ми вирішили проблему з перекладом комп’ютера DAF’а на російську мову. Завод не передбачає використання російської мови на вашому автомобілі! Тепер на нашому сервісі можна перекласти будь-який комп’ютер DAF на російську мову. Кожен водій скаже, що набагато приємніше експлуатувати машину, яка розмовляє з тобою рідною мовою. Русифікація доступна для наступних моделей:XF95/XF105
  CF65/75/85
  LF45/55
 • Модифікація AdBlue на DAF – вірне рішення, яке збереже ваші нерви і час у майбутньому, а також дозволить відчути пристойну фінансову економію від відсутності постійного придбання рідини AdBlue і поїздок на сервісні станції для ремонту і обслуговування системи SCR. Ми допоможемо вам модифікувати AdBlue на моделях ДАФ XF 105, CF 85, CF 65, LF 55, LF 45 з двигунами Paccar і Cummins.
 • Підвищення потужності двигуна до 460 DAF XF 105У нас є можливість оптимізувати програму управління двигуном для збільшення потужності.  На сучасних вантажівках, наприклад на автомобілях DAF, часто однакові по конструкції двигуни мають різну потужність. При однакових конструктивних частинах – блок циліндрів, поршень, головка блоку циліндрів, турбіна – двигуни мають різні програми управління. Таким чином, абсолютно однакові двигуни з різними програмами розвивають потужність від 340 до 430 к.с. або від 360 до 410 к.с. і т.п.В нашому сервісному центрі можна програмним методом підвищити потужність вашого двигуна абсолютно без шкоди надійності і витраті палива. При одному і тому ж робочому обсязі більш потужний двигун має і більш високий ККД і більш зручну криву крутного моменту – так що витрата після оптимізації програми навіть зменшується.
  У нас є можливість програмувати двигуни DAF, VOLVO.

Ремонт автопроводки і ходової частини вантажних автомобілів і напівпричепа.

Розвал-сходження.

Заправка кондиціонерів вантажних авто.

Ремонт тріщин лобового скла вантажного автомобіля.

Ремонт двигуна DAF, VOLVO євро 5 і 6

Мийка вантажних авто.

тел: 050-366-05-55

тел: 095-523-21-85

velesbukovyna.sto@gmail.com

для комерційних пропозицій по автомобільних мастилах, запчастинах і шинам