Автопарк

Автопарк – основа будь-якої транспортної компанії, показник її можливостей. На протязі всього існування ми прагнемо забезпечити своїх працівників хорошими умовами праці, а нашим клієнтам – найвищий рівень сервісу. Тому ми завжди серйозно відносились до комплектації свого автопарку. Ми віддавали і віддаємо перевагу провідним світовим виробникам.

Всі вантажні автомобілі з нашого автопарку відповідають діючим екологічним стандартам  Euro 6 та Euro 5 – а це 50 одиниць автопоїздів в складі сідельних тягачів VOLVO та DAF і тентових напівпричепів  Schmitz, Krone  з об’ємом  до 96м3.

Наш автопарк у  2018 р.  поповнився  на п’ятнадцять  автомобільних транспортних засобів .  Всі автомобілі відповідають екологічним стандартам EURO-6 . До комплекту увійшли сідельні тягачі марки “VOLVO” та тентові напівпричепи марки “Krone” з об’ємом 92-94м3.

У 2013 році на кожний транспортний засіб нами було встановлено супутникова система моніторингу КМ ТРЕЙД , за допомогою якої ми можемо контролювати дотримання графіка руху, місце розташування транспорту, швидкість і напрям його руху, точний час прибуття в пункт призначення, що дозволяє нам підвищити ефективність використання транспорту і гарантувати Вам доставку якраз вчасно.

Наші механіки тримають автопарк у відмінному стані, тому Вам немає потреби хвилюватися за збереження вантажу.