Про компанію

Здійснюючи міжнародні вантажоперевезення на протязі багатьох років, наша компанія зарекомендувала себе надійним партнером, накопичила значний досвід в області перевезення вантажів, транспортних та експедиційних послуг, змогла сформувати колектив однодумців, які здатні оперативно і професійно вирішувати найскладніші задачі.

Протягом усього процесу автоперевезення наші співробітники постійно контролюють пересування вантажу по шляху прямування, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність та оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу, про плановані дати завантаження, відправлення та прибуття в пункт призначення. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до наших клієнтів, пропонуючи високу якість послуг – перш за все швидкість обробки замовлень та стислі строки доставки вантажу.

Підкреслимо, що міжнародні перевезення в нашій компанії виключно автомобільні, без зміни виду транспорту. Настільки вузька спеціалізація дозволяє нам займати лідируючі позиції на ринку міжнародних автоперевезень.

Використовуючи свій багатий досвід, знання всіх тонкощів і нюансів перевезення, ми робимо міжнародні автомобільні вантажні перевезення швидкими, надійними і безпечними.

Ми у соціальній мережі Facebook

Відгуки про компанію на сайті lardi-trans.com

Нагороди:

kolazh

Документи для завантаження:

Велес Буковина – свідоцтво ЮО

Велес Буковина – виписка

Велес Буковина – свідоцтво ПДВ   

Велес Буковина – статут

Велес Буковина – ліцензія

RequisiteVB_banks (EN)