ТОВ «Велес Буковина» вiтає Вас!

        Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері міжнародних автомобільних вантажних перевезень, наша транспортна компанія пропонує Вам широкий спектр послуг по транспортуванні різноманітних вантажів автомобільним транспортом по території Європи, Азії, країн СНД.
Переваги надійної роботи з ТОВ «ВЕЛЕС БУКОВИНА»:

– Компанія є асоційованим членом АсМАП України (реєстраційний № 72520).

– Усі перевезення відповідають європейським стандартам, Міжнародної Конвенції МДП (TIR).

– Наше страхове покриття покриває усі ризики, передбачені конвенцією CMR.

        Ми намагаємось утримувати конкурентноспроможні ціни на перевезення і щоденно прагнемо досконалості в наданні транспортних послуг для того, щоб в максимально короткий термін вантаж прибув до адресата цілим і неушкодженим.

workhouse

        Автопарк нашої компанії знаходиться в чудовому технічному стані завдяки висококласному обслуговуючому персоналу і відмінній ремонтній базі. Всі автомобілі застраховані, довірені в руки професійних водіїв з багатолітнім стажем роботи.
Ми будемо раді, якщо в списку Ваших надійних партнерів по бізнесу з’явиться і наша компанія.
 

 

машинка

Знизити витрату пального на 2-3л/100км реально!

Спосіб досить простий:
1. Встановити на автомобіль систему GPS моніторингу із контролем палива
2. Провести чистку каталізатора і сажового фільтру
3. Зекономити 2000грн миттєво!

Компанія КМ ТРЕЙД разом з компанією Велес Буковина оголошують спільну акцію для всіх власників вантажних автомобілів: «Знижка 2000грн на другу послугу».

— Встанови систему GPS моніторингу із контролем палива — отримай знижку 2000 грн на чистку каталізатора і сажового фільтру
або
— Почисти каталізатор і сажовий фільтр — отримай знижку 2000грн на встановлення системи GPS моніторингу із контролем палива

Нижче наводимо дані системи моніторингу КМ ТРЕЙД про витрату палива ДО і ПІСЛЯ чистки каталізатора і сажового фільтру. На першому малюнку бачимо звіт роботи автомобіля в лютому в період з 01/02/2018 по 27/02/2018.

До миття каталізатора

До миття каталізатора

В останній день лютого, а саме 28/02/2018р, автомобіль був на базі, де проводились профілактивні роботи, в тому числі мийка каталізатора і сажового фільтру. Нижче наведений звіт про роботу автомобіля в березні в період з 01/03/2018 по 31/03/2018.

Після миття каталізатора
Після миття каталізатора

Як можна бачити, в результаті проведених робіт автомобіль зменшив витрату палива майже на 3л/100км, що було зафіксовано двома незалежними системами, а саме даними з бортового комп’ютера (споживання форсунок) і цифрових датчиків рівня палива, встановлених безпосередньо в баки. Також слід додати, що за період, наведений у звітах, автомобіль проїхав за два місяці більше 11000 кілометрів, що додає ще більше ваги наведеним даним.